Kazinotë më të mira në Shqipëri 2023


Lajme të mira, fansa të kazinove. Në vitin 2023, ekziston një numër i madh kazinosh fituese online në dispozicion për lojtarët shqiptarë. Por me kaq shumë mundësi, e kuptojmë që zgjedhja mund të jetë e vështirë. Nëse po kërkoni të regjistroheni në një kazino të mirë dhe kërkoni një bonus të madh mirëseardhjeje, mund të mbështeteni te skuadra jonë e ekspertëve me eksperiencë në bixhoz të cilët kanë studiuar dhe shqyrtuar me qindra kazino online. Ne rekomandojmë vetëm sitet më të mira dhe më të sigurta. Në këtë mënyrë mund të përqendroheni te loja.

Të gjitha kazinotë tona të rekomanduara ofrojnë përfitimet e mëposhtme:

 • Mundësi elastike për pagesa dhe qindra lojëra
 • Përqindje të larta fituesish dhe tërheqje të shpejtë të parave
 • Lojë e vërtetë e besueshme për lojtarët në Shqipëri

Toplista jonë e kazinove online në Shqipëri

#1 Top Rated Casino
hk flag
 • Play 150+ free casino slots
 • Huge jackpots and wins
 • Daily free spin on the bonus wheel
2
hk flag
 • Over 80 slot machines to choose from
 • No download necessary
 • Daily chances to win free games
3
hk flag
 • Get free chips daily
 • Optimized for iPhones and Android devices
 • Win real material prizes

Kazinotë që duhen shmangur

Sidomos kur luani me para të vërteta, nuk duhet ta nënvlerësoni rëndësinë e zgjedhjes së një kazinoje të besueshme e cila jua bën pagesat në kohë dhe komunikon me lojtarët. Ne i vendosim kazinotë mashtruese në listën e zezë për t’u siguruar që lojtarët të mos shpërdorojnë kohën dhe paratë në një kazino mashtruese sepse bixhozi online nuk duhet të jetë stresues.

Lojëra falas

Casino.org ofron një gamë shumë të madhe lojërash kazinoje që mund të luhen falas!

Roulette
Luaj tani
American Roulette
Luaj tani
European Roulette
Luaj tani
American Roulette
Luaj tani
Zoom Roulette
Luaj tani
Search IconNa vjen keq, nuk mundëm ta gjejmëProvoni të kërkoni një term tjetër

Lojë kazinoje

Gjeni kazinonë tuaj perfekte

What game do you want to play most?

Select one of the following options
Slots
Slots
Roulette
Roulette
Blackjack
Blackjack
Baccarat
Baccarat
Sic Bo
Sic Bo
Pai Gow
Pai Gow
Keno
Keno
Craps
Craps
Bingo
Bingo
Video Poker
Video Poker

Fakte për bixhozin në Shqipëri

Slots machine

Slotat

Më të famshmit në shqipëri: slotat

Money

700 milionë €

Lojtarët shqiptarë vunë bast rreth 700 milionë € në sporte në vitin 2018.

Casino

1

Numri i kazinove në terren: 1

Bank

Qeveria shqiptare

I rregulluar nga: qeveria shqiptare

Payment

21

Mosha ligjore për bixhozin 21

Si i vlerësojnë ekspertët tanë kazinotë në Shqipëri

 • Prapaskena dhe kontrolli i sigurisë

  Gjëja e parë që bëjmë kur shqyrtojmë një kazino është se i hedhim një sy prapaskenës së sitit. Shohim nëse operatori është i ligjshëm, duke kontrolluar nëse kazinoja ka licencë të vlefshme dhe të kontrolluar nga një organizatë e jashtme me reputacion të mirë. Shohim gjithashtu nëse lojërat janë vërtetuar si të drejta duke përdorur një gjenerues numri të rastësishëm, si edhe duke u siguruar se përdoret enkriptimi SSL për të mbrojtur të dhënat tuaja personale.

 • Depozito fondet dhe kontakto kujdesin ndaj klientit

  Për t’u siguruar që siti është i përshtatshëm nëse zgjidhni të luani me para të vërteta, ne kontrollojmë që kazinoja në fjalë ofron depozita të menjëhershme ose thuajse të menjëhershme. Gjithashtu nuk duam të shohim ndonjë tarifë për depozitimin e parave. Edhe shuma minimale e parave që depozitoni nuk duhet të jetë shumë e lartë. Më pas kontaktojmë kujdesin ndaj klientit të sitit - diçka që shpesh harrohet derisa nevojitet. Duam të shohim se ka shumë mënyra për të kontaktuar, përshirë live chat dhe email, dhe presim përgjigje të shpejta dhe të ndershme për të gjitha pyetjet dhe ankesat.

 • Luaj lojëra dhe tërhiq para

  Gjëja tjetër që bëjmë është se testojmë sa më shumë lojëra që të mundemi, përfshirë shumë lojëra të ndryshme me para të vërteta. Kjo na jep mundësi të shohim nëse lojërat që ofrohen janë me cilësi të lartë, plus që i kontrollojmë vetë për të parë nëse ato të japin mundësi për të fituar. Gjëja e fundit që bëjmë është se i tërheqim paratë që kemi në një llogari kazinoje. Duam të shohim nëse tërheqjet përpunohen sa më shpejt që është e mundur, dhe mundësisht pa asnjë tarifë. Gjithashtu na pëlqen shumë të shohim limite minimale për tërheqjen për lojtarët me baste të vogla.

 • Cakto një rezultat dhe rekomando një kazino siti

  Pasi kemi llogaritur çdo gjë në përputhje me procesin tonë të shqyrtimit, më pas i japim një rezultat kazinosë në fjalë. Nëse rezultati është aq i lartë sa duhet, ia rekomandojmë lexuesve tanë. Nëse është shumë i ulët dhe përbën rrezik për lojtarët, siti do vendoset në listën e zezë të kazinove. Meqenëse rrethanat ndryshojnë, ne e rivizitojmë rregullisht çdo kazino që shqyrtojmë. Më pas e rregullojmë vlerësimin nëse është e nevojshme për të pasqyruar çdo veçori të re në sitin në fjalë.

Kazinotë online dhe lojërat e bixhozit

Nga pokeri deri te bastet sportive, do të gjeni një gamë të madhe lojërash në sitet e lojërave të bixhozit online për lojtarët në Shqipëri. Qoftë nëse vazhdoni me lojën që ju keni preferuar gjithmonë apo nëse zgjidhni diçka të re, është mirë të jeni në dijeni për mundësitë adrenalinë-nxitëse që keni.

Slotat

Slotat

Slotat janë një lojë argëtuese kazinoje për lojtarët e të gjitha niveleve, meqenëse janë një lojë që i përket krejt fatit, dhe vijnë në një sërë formash dhe ngjyrash. Kënaquni me makineritë me fruta me 3 rrotulla dhe me video slotat moderne me raunde bonusi dhe veçori emocionuese.

Slotat progresive

Slotat progresive

Në slotat progresive, xhekpoti rritet pasi më shumë lojtarë hedhin para në lojë. Shanset janë të vështira, por pagesa është tejet e madhe dhe mund të bëheni milioner.

Video Pokeri

Video Pokeri

Një lojë emocionuese shumë e ngjashme me pokerin, video pokeri është një lojë me 5 letra e cila luhet me kompjuterin në vend se me kundërshtarë të vërtetë. Me një RTP shpesh shumë pranë 100%-shit ose madje edhe më tepër, sigurisht që ia vlen ta provoni njëherë video pokerin.

Pokeri

Pokeri

Një lojë e preferuar në gjithë botën, pokeri është një lojë klasike absolute e kazinove. Me një numër shumë të madh variantesh, si për shembull Texas Hold’em, pokeri vazhdon të bëjë që lojtarët të kthehen për më shumë, vazhdimisht.

Blackjack

Blackjack

I njohur gjithashtu si loja njëzet e njësh, blackjack është një lojë argëtuese me letra që vë në provë si aftësitë, ashtu edhe fatin tuaj. Variantet e shumta të ndryshme kanë rregulla të ndryshme, prandaj sigurohuni që të jeni me këmbë në tokë.

Ruleta

Ruleta

Një nga lojërat më tradicionale dhe më të dashura të kazinove, ruleta vjen në versione të ndryshme, si amerikane, franceze dhe evropiane, dhe gjithçka ka të bëjë me shanset. Çohuni dhe rrotulloni rrotën!

Lojëra live

Lojëra live

Lojërat live të kazinove u ofrojnë lojtarëve mundësinë për të luajtur bixhoz me të gjithë emocionin që ka një kazino live në terren. Nga blackjack deri te ruleta, lojtarët kanë një sërë mundësish për të luajtur live.

Bastet sportive

Bastet sportive

Shpesh, kazinotë më të mira online u ofrojnë gjithashtu tifozëve të sporteve mundësinë për të vënë baste dhe për të fituar para në një gamë shumë të madhe sportesh, që nga lojërat klasike si futbolli, tenisi ose basketbolli deri te shumë lojëra të tjera më të vogla.

Kazinotë më të mira në Shqipëri 2023

Rank Casino Bonus offer Number of games Payout speed Play online
#1
Gambino Slots
200 FREE Spins & 100K FREE Gold Coins
150+
0-4 days
#2
My Jackpot
Free Chips @ Signup
100
N/A
#3
Vera Vegas
Free Chips @ Signup
90
N/A
#4
Heart Of Vegas
Free Chips @ Signup
-
-

Para të vërteta, baste të vërteta

Ka diçka te luajtja me para të vërteta që e dyfishon emocionin e bixhozit online. Ndërkohë që është e rëndësishme të vendosni një buxhet realist dhe t’i përmbaheni, është e vështirë t’i rezistosh tundimit kur ke mundësinë të fitosh para të vërteta.

Bonusi i mirëseardhjes

Një bonus mirëseardhjeje është një dorë falas me para për t’u regjistruar në një sit të ri bixhozi online. Më zakonisht është një bonus çift, që do të thotë se mund të jetë të paktën sa dyfishi i asaj që depoziton në një kazino të re. Bonuset e mirëseardhjes janë një avantazh i madh sepse ato sigurojnë një platformë të shkëlqyer për fitimet e ardhshme. Para falas për t’u shpenzuar në lojërat e kazinove ju japin më shumë mundësi për të fituar shumë!


Varietet lojërash

Kur bëhet fjala për lojërat, nuk doni të jeni të kufizuar vetëm me pak tituj. Është e rëndësishme që kazinotë të ofrojnë një gamë të gjerë lojërash. Një nga avantazhet e mëdha të luajtjes me para të vërteta është numri i madh i lojërave të disponueshme, përfshirë disa lojëra ekstra si lojërat me ndarës live dhe xhekpot progresiv, të cilat nuk janë të disponueshme për t’u luajtur falas.


Shpërblimet vip

Është gjithnjë bukur të shpërbleheni për besnikërinë tuaj, dhe kazinotë më të mira sigurisht që nuk i zhgënjejnë lojtarët e tyre që luajnë rregullisht me para të vërteta. Me përfitime të mundshme që variojnë nga rritja e bonuseve dhe pagesat më të shpejta deri te menaxherët personalë të llogarive dhe madje udhëtimet për në Las Vegas në varësi se sa shpenzoni, është mirë të kaloni në shkallën VIP në kazinonë tuaj të preferuar.


Akses në më shumë shërbime

Pasi keni krijuar llogarinë tuaj për të fituar para të vërteta në kazinonë që keni zgjedhur, do të jeni në gjendje të kontaktoni me kujdesin ndaj klientit. Ata do t’i përgjigjen çdo pyetjeje që mund të keni lidhur me lojërat ose me llogarinë tuaj, dhe do të sigurohen që eksperienca juaj në lojëra të jetë pa probleme.

Kazinotë në celular

Doni që të luani ndërsa jeni në lëvizje? Të gjitha kazinotë më të mira në Shqipëri u japin lojtarëve mundësinë që të luajnë në celular. Qoftë nëse përdorni iPhone, iPad apo pajisje Android, mund të luani ndërsa jeni në lëvizje duke shkarkuar një aplikacion ose duke shkuar direkt në sitin e kazinosë në shfletuesin tuaj të preferuar. Elasticiteti është një veçori kyçe, dhe kazinotë më të mira online kujdesen që t’u ofrojnë lojtarëve në celular të njëjtat bonuse dhe oferta si gjithë lojtarëve të tjerë, në këtë mënyrë mund të luani slota, poker, dhe më shumë nga kudo në vend me të gjitha avantazhet e njëjta.

  Mobile casino games

  Kazinotë në terren në Shqipëri

  Lojtarët që kërkojnë eksperiencë të vërtetë bixhozi nuk do të zhgënjehen nga Regency Casino në kryeqytetin e vendit, në Tiranë.

  Regency Casino

  Do të gjeni 240 makineri slotash dhe 20 tavolina bixhozi për ruletë, blackjack dhe poker Caribbean stud. Përveç mundësisë së madhe për të zgjedhur lojëra, mund të kaloni kohë duke u relaksuar në sallonin e madh dhe në zonën e barit. Përveç kësaj, për lojtarët që luajnë në shuma të mëdha ka dhoma të veçanta VIP me tavolinat dhe lehtësirat të veçanta.

  Detaje kontakti

  Regency Casino

  Doni të luani tani? Shikoni kazinonë numër 1

  hk flag
  0
  Bonus
  Payout 0-4 days
  Win Rate 97.1%

  Frequently Asked Questions

  Cilat lojëra kazinoje janë të famshme në Shqipëri?

  Lojtarët në Shqipëri shpesh tërhiqen drejt lojërave emocionuese në tavolinë si blackjack, ruleta dhe pokeri. Sigurisht, lojërat klasike si slotat janë gjithashtu në krye të listës, dhe eksperienca e vërtetë e lojërave me ndarës live të letrave është gjithashtu një zgjedhje e famshme.

  A mund të luaj me lek shqiptare?

  Pak kazino në Shqipëri mund të pranojnë depozitime në lek Shqiptare, por nëse keni vështirësi, eurot, dollarët amerikanë dhe monedha të tjera të përdorura gjerësisht zakonisht pranohen.

  Si të bëj depozitime dhe tërheqje të parave në kazinotë online shqiptare?

  Përgjigja shkurt: me lehtësi. Kur regjistroheni, thjesht zgjidhni mënyrën e preferuar të pagesës dhe shtoni para në llogarinë tuaj. Kur është koha t’i tërhiqni fitimet, thjesht përdorni një mënyrë pagese të aprovuar për të nxjerrë paratë. Në të gjitha kazinotë e mira online, kjo duhet të zgjatë nga një deri në tre ditë.

  A jam i detyruar të luaj me para të vërteta?

  Ndërkohë që është sigurisht e mundur të luani me para të vërteta në Shqipëri, kjo nuk është e detyrueshme. Kur sapo keni filluar në një kazino të re ose doni të provoni një lojë të re ose një strategji të re, mund të provoni të luani falas fillimisht.

  A mund të luaj në pajisje celulare?

  Po, sigurisht! Në vitin 2023 të gjitha kazinotë më të mira online u japin mundësi lojtarëve të luajnë nga celularët dhe tabletat. Qoftë nëse shkarkoni aplikacionin celular apo luani direkt në shfletuesin e internetit, zgjedhja është e juaja.

  Çfarë është një bonus mirëseardhjeje dhe si ta kërkoj?

  Një bonus mirëseardhjeje është një ofertë që bëhet nga një kazino, zakonisht për të tërhequr lojtarë të rinj. Këto bonuse vijnë me shuma të ndryshme, por në thelb janë para falas që përdoren në kazino, vetëm për t’u regjistruar dhe për të bërë depozitën e parë. Jini gjithmonë të vetëdijshëm për kërkesat që lidhen me çdo bonus, të cilat mund t’i shikoni te rregullat dhe kushtet e faqes së internetit të kazinosë.

  Ku mund t’i gjej kazinotë më të mira online?

  Për të gjetur kazinonë më të mirë online për shijet tuaja, këshillohet të zgjidhni një sit me reputacion të mirë. Shikoni vlerësimet për kazinotë online në Shqipëri, dhe pasi të keni vendosur se cilat gjëra janë më të rëndësishme për ju, zgjidhni një kazino që jua plotëson ato.

  Bixhozi i përgjegjshëm

  Nuk është e nevojshme të thuhet se lojtarët duhet të zgjedhin vetëm kazino online të besueshme dhe të sigurta. Por të jesh i sigurt online do të thotë shumë më tepër se aq, dhe ka disa hapa të thjeshtë që mund të merrni për të luajtur bixhoz në mënyrë të përgjegjshme. Ju lutemi mbani parasysh të mëposhtmet:

  • Bixhozi duhet të jetë një aktivitet argëtues, jo një mënyrë për të fituar para.
  • Bixhozi problematik lind kur lojtarët e tejkalojnë buxhetin e tyre të caktuar për argëtim.
  • Asnjëherë mos vini bast më shumë nga sa jeni gati të humbi apo më shumë nga sa ju duhen për të jetuar.
  • Mos u mundoni t’i rifitoni ato që keni humbur! Ajo që iku, iku.
  • Mos luani kur jeni të lodhur ose kur jeni duke pirë alkool, pasi kjo do t’ju dëmtojë gjykimin dhe vetëkontrollin.
  • Është mirë t’i caktoni vetes një buxhet pasi në këtë mënyrë e keni të qartë në mendje kur duhet të ndaloni.